عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات

قوانین تهران کرگ

۱ – حفظ کپی رایت و حقوق تهران کرگ: خریدار متعهد می شود که فایل ها و محصولاتی را که از این سایت دریافت می کند به صورت غیر مجاز و یا به نام خود انتشار نداده و هیچگونه تغییری در نام ست ها و یا محصولات انجام ندهد.
۲ – عدم دستکاری و ویرایش ست ها و فایل ها: خریدار متعهد میشود بعد از دریافت فایل، تحت هیچ شرایطی در محتویات آن بدون هماهنگی با تهران کرگ دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی رایگان متوقف خواهد شد.
۳ – مدت زمان ارائه خدمات: در صورت خرید فایل از تهران کرگ چنانچه سوالی راجب نحوه نصب ست ها و یا رفع سوالات فوق به مدت ۱ ماه از تاریخ خرید فایل به سوالات کاربران پاسخ خواهیم داد.
۴ – محدودیت ست های تهران کرگ: استفاده از ست صرفاً روی یک کیبورد مجاز است (کلیه ست ها و محصولات تهران کرگ بدون قفل می باشند).
۵ – بروز رسانی محصولات: چنانچه بروز رسانی محصولات صورت گیرد ارائه بروز رسانی به کاربرانی که فایل را خریداری کرده اند تا ۳ ماه با ۳۰% هرینه کل فایل می باشد. بعد از آن مشتری موظف است جهت دریافت بروز رسانی یک ایمیلی با موضوع دریافت بروز رسانی فایل (نام فایل) که شامل: تاریخ خرید، شماره تراکنش را اعلام و در صورت تایید بروز رسانی ها را دریافت خواهد کرد.
۶ – هزینه محصولات تهران کرگ : توجه داشته باشید دوستان گرامی قیمت هایی که روی محصولات درج می شود بر اساس حرفه ای بودن محصولات می باشد . هزینه ی مشخص شده تنها برای ساخت فایل ها + پشتیبانی محصول می باشد.

۷ – با توجه به اینکه کلیه محصولات و ست های تهران کرگ  سالم، تست شده و ۱۰۰% تضمینی می باشند، به همین دلیل دمو تمامی ست ها قرار داده شده که بیش از ۸۰% از ریتم های آن دمو گرفته شده است، و همچنین در توضیحات مربوط به هر ست تاکید ما این است که “قبل از خرید هر گونه ست دموی آن را حتماً مشاهده کنید“، چنانچه کاربری ستی را خریداری کند فرض ما بر این است که کاربر مذکور دموهای ست را مشاهده کرده و از خرید خود اطمینان دارد، هنرمندان عزیز در این زمینه دقت بیشتری کنند.

امیدواریم بتوانیم خدمتی همیشگی و با کیفیت ارائه کنیم.

برو بالا
error: کاربر عزیز، کپی متن غیر مجاز است
error: کاربر عزیز، کپی متن غیر مجاز است