عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات

درباره تهران کرگ

تهران کرگ سایت تخصصی ارائه دهنده خدمات موسیقی در ایران

تهران کرگ در زمینه ی ارائه خدمات موسیقی الکترونیک در ایران یک قدم جلو تر از رقبای خود اقدام به فعالیت نموده است، تهران کرگ با ارائه ی ست ها و برنامه های رایگان و فروشی مفتخر به این است که یک گام در پیشرفت موسیقی کشور برداشته است.

تهران کرگ فعالیت خود را از سال ۹۱ در زمینه ریتم و ست انواع کیبوردها و آموزش آهنگسازی آغاز نموده که بیشتر فعالیت ها بر روی ساخت آموزش های نوازندگی و کیبورد، ساخت انواع ریتم های KORG می باشد , هر آهنگساز و نوازنده ای این موضوع را خوب میداند که ریتم و صدا چقدر در آهنگسازی اهمیت بسزایی داشته و همواره در صدد این است تا از ست ها و برنامه های مخصوص و استاندارد کیبورد خود استفاده کند , و دلیل روشن بر این موضوع این است که سایت تهران کرگ ست های مخصوص هر کیبورد را به طور جداگانه دسته بندی کرده است تا آهنگسازان و نوازندگان راحتتر و سریعتر بتوانند فایل های مربوط به کیبورد خود را دانلود کنند.

زمان زیادی است که تهران کرگ به عنوان یکی از برترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه ارائه خدمات ریتم و ست، همواره سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. حداکثر مشتریان ما همیشه خریدهای بعدی خود را از سایت ما انجام میدهند، ما را به دوستان خود توصیه کرده اند و همه این موارد است که اول با حرکت ما در مسیر جلب رضایت کاربر صورت گرفته و در ادامه کاربر از ما راضی باشد دوستان خود را نیز به خرید از ما توصیه میکند. همین موارد پیشرفت چشمگیر تهران کرگ در مقایسه با سایرن را رقم زده است.

اکنون تهران کرگ میتواند مرجعی برای خرید فایل های آهنگسازی باشد، و پشتیبانی از مشتری و بروز رسانی محصولات را در اولویت خود قرار داده است. با هر خریدی که از ما صورت میگیرد، این رضایت مشتری است که مهم تر است و به لطف الهی ما به این سطح از کیفیت کاری رسیده ایم که بتوانیم با ارائه بهترین ها از مشتریان خود به گرمی هر چه بیشتر تجربه یک خرید لذت بخش را برایشان فراهم کنیم.

برخی از ویژگی هایی که سبب می شود تهران کرگ از رقبای خود جلوتر باشد به شرح زیل می باشد :

ارائه ی رایگان برخی ست های ساخته شده تهران کرگ
پشتیبانی از ست ها و محصولات تهران کرگ
ایجاد اطمینان و جلب رضایت کاربر
افزایش دانش فنی کاربر و خریدار از طریق پشتیبانی و آموزش
افزایش مدام کیفیت محصولات
در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با تیم تهران کرگ در تماس باشید
ارائه ی هر نوع ست و آموزش ( ایرانی، آذری، ترکی، محلی، عربی، افغانی، تاجیکی و … )
پایین در نظر گرفتن قیمت ست ها و آموزش های سایت
دارای خدمات آموزشی
و …

این ها فقط برخی از ویژگی های تهران کرگ می باشد.

کیفیت ریتم های جدید را با تهران کرگ تجربه کنید.

برو بالا
error: کاربر عزیز، کپی متن غیر مجاز است
error: کاربر عزیز، کپی متن غیر مجاز است